Aktualne informacje o męskiej grupie zobacz w Męska Grupa , Męski Krąg .
Zapisy na grupę przez Formularz Zapisów na Męską Grupę .
czwartek, 14 lutego 2019

Opinie uczestników

Tu proszę uczestników grupy o zostawienie pozytywnych komentarzy dotyczących grupy.To znaczy jeśli coś ci się podobało czy podoba, to proszę podziel się tym, zostaw komentarz do tego posta poniżej.

To ważne.
Jest to ważna informacja co grupa daje, tobie samemu, organizatorowi i zainteresowanym grupą.
Komentarze zostawiajcie poniżej tego posta, można bez logowania jako gość.> Słowa kluczowe: Męska Grupa Wsparcia i Rozwoju, Męski krąg Warszawa, Męska Ścieżka w Warszawie, Warszawską Męską Grupę, Warszawska Męska Grupa, Męskie Spotkania Męskiej Grupy, Męskie rozmowy, męskie grupy, męska pomoc, męska samopomoc, spotkania dla mężczyzn, męskie tematy, męskie rozmowy mężczyzn, Męskie Wsparcie i Rozwój, męskie warsztaty rozwoju osobistego dla mężczyzn, dla mezczyzn, Męski Rozwój osobisty, męska psychoterapia grupowa, męskie tematy, męskie sprawy, męskie życie
#meskagrupa #meskasciezka #meskikrag #meskiespotkania #meskierozmowy #meskiewsparcie #meskaterapia #meskapsychoterapia #meskapomoc #meskasamopomoc #meskietematy #meskagrupawawa @meskagrupawawa #meskagrupawarszawa #warszawa #wawa
dla mężczyzn, spotkanie, rozmowy, wsparcie, grupa, warsztaty, rozwój osobisty, psychoterapia, samopomoc, meski krag,


koniec

Dodatkowe uwagi

5 komentarzy:

 1. Grupa jest miejscem gdzie każdy może swobodnie i bez obaw powiedzieć co mu leży na wątrobie. Członkowie grupy nie oceniają i nie krytykują, natomiast wspierają i dają feedback taki jaki uważają na odpowiedni. Ogólnie polecam i zapraszam do zapisywania się i przychodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Grupa daje mi przede wszystkim możliwość wypowiedzenia się w gronie męskim i poruszenia problemów lub trudności z jakimi w danym momencie się borykam.
  Daje mi też niesamowitą wartość w postaci zrozumienia, wsparcia, a także zwyczajną, szczerą odpowiedź ze świata mężczyzn świadcząca, że inni, tak samo jak ja, mają trudności i rozumieją moją sytuację, bo znają ją z własnego doświadczenia.
  Ta grupa to miejsce, w którym wreszcie swobonie mogłem zacząć mówić, o tym co się dzieje w moim wnętrzu nie bojąc się krytyki i nie czując konieczności udawania osoby, którą nie jestem.

  Polecam grupę każdemu mężczyźnie niezależnie od wieku i sytuacji w jakiej się znajduje.
  To naprawdę alternatywa na rynku męskiego wsparcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Męski Krąg jest dla mnie miejscem, gdzie mogę szczerze i otwarcie powiedzieć o moich problemach, uzyskując przy tym zróżnicowany i wartościowy feedback. Podczas spotkań panuje pozytywna i luźna atmosfera. Uczestnicy mają ze sobą dobre stosunki. Każdy ma możliwość wypowiedzenia się na jaki temat chce. Odbywają się również dyskusje na tematy związane z samodoskonaleniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. W kręgu mogę opowiedzieć o tym co dla mnie naprawdę ważne bez owijania w bawełnę, bez zastanawiania się czy to wypada, czy inni chcą tego słuchać, co o mnie pomyślą, itd.

  Pokazuję innym jaki jestem naprawdę, rozmawiam o swoich problemach, słabych i silnych stronach, dostaję wsparcie i samemu daję je innym. Dowiaduję się jacy są inni mężczyźni. Dużo na tym korzystam, mam poczucie, że jestem w grupie mężczyzn podobnych do mnie, z którymi się dobrze rozumiemy. Feedback, który dają chłopaki wspiera i dodaje otuchy.

  Polecam każdemu, komu zależy na głębokich relacjach z innymi mężczyznami.

  Michał

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy któraś z tych opinii nie jest napisana przez opłaconych ludzi od PR ?
  Imho nie.

  OdpowiedzUsuń

x

O Męskiej Grupie Wsparcia i Rozwoju w Warszawie, Męski Krąg

Męska grupa to miejsce gdzie: - możesz porozmawiać szczerze z innymi mężczyznami o ważnych życiowych sprawach - mo...

x