Etykiety postów

x
czwartek, 14 lutego 2019

Opinie uczestników

Tu proszę uczestników grupy o zostawienie pozytywnych komentarzy dotyczących grupy.To znaczy jeśli coś ci się podobało czy podoba, to proszę podziel się tym, zostaw komentarz do tego posta poniżej.

To ważne.
Jest to ważna informacja co grupa daje, tobie samemu, organizatorowi i zainteresowanym grupą.
Komentarze zostawiajcie poniżej tego posta, można bez logowania jako gość.> Słowa kluczowe: Męska Grupa Wsparcia i Rozwoju, Męski krąg Warszawa, Męska Ścieżka w Warszawie, Warszawską Męską Grupę, Warszawska Męska Grupa, Męskie Spotkania Męskiej Grupy, Męskie rozmowy, męskie grupy, męska pomoc, męska samopomoc, spotkania dla mężczyzn, męskie tematy, męskie rozmowy mężczyzn, Męskie Wsparcie i Rozwój, męskie warsztaty rozwoju osobistego dla mężczyzn, dla mezczyzn, Męski Rozwój osobisty, męska psychoterapia grupowa, męskie tematy, męskie sprawy, męskie życie
#meskagrupa #meskasciezka #meskikrag #meskiespotkania #meskierozmowy #meskiewsparcie #meskaterapia #meskapsychoterapia #meskapomoc #meskasamopomoc #meskietematy #meskagrupawawa @meskagrupawawa #meskagrupawarszawa #warszawa #wawa
dla mężczyzn, spotkanie, rozmowy, wsparcie, grupa, warsztaty, rozwój osobisty, psychoterapia, samopomoc, męski krąg,


koniec

Dodatkowe uwagi

2 komentarze:

 1. Grupa jest miejscem gdzie każdy może swobodnie i bez obaw powiedzieć co mu leży na wątrobie. Członkowie grupy nie oceniają i nie krytykują, natomiast wspierają i dają feedback taki jaki uważają na odpowiedni. Ogólnie polecam i zapraszam do zapisywania się i przychodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Grupa daje mi przede wszystkim możliwość wypowiedzenia się w gronie męskim i poruszenia problemów lub trudności z jakimi w danym momencie się borykam.
  Daje mi też niesamowitą wartość w postaci zrozumienia, wsparcia, a także zwyczajną, szczerą odpowiedź ze świata mężczyzn świadcząca, że inni, tak samo jak ja, mają trudności i rozumieją moją sytuację, bo znają ją z własnego doświadczenia.
  Ta grupa to miejsce, w którym wreszcie swobonie mogłem zacząć mówić, o tym co się dzieje w moim wnętrzu nie bojąc się krytyki i nie czując konieczności udawania osoby, którą nie jestem.

  Polecam grupę każdemu mężczyźnie niezależnie od wieku i sytuacji w jakiej się znajduje.
  To naprawdę alternatywa na rynku męskiego wsparcia.

  OdpowiedzUsuń

x
x

Tematy rozwojowe spotkań Męskiej Grupy

Poniżej przykładowe TEMATY ROZWOJOWE które możemy poruszyć na spotkaniach. To jest element ROZWOJOWY na tej grup...